Hopster Pilsner

Pilsner!
Kirkalt kuldse värvuse ja lopsaka vahumütsiga laager, mille värskelt karget maitset saadab peen humala noot. Tibake rohkem, kui Harju keskmine!

 

Pearu IPA

Alc 6.5% IBU 40 EBC 16 Pearu oli riukalik ja keerulise iseloomuga taluperemees, nagu meie õlugi, mis on karakterilt kärtsakalt mõrkjas, samas mõnusalt troopiline ning kergelt karamelline. Kuna meile meeldib oma õllesid toiduga sobitada, ei ole meie IPA sedavõrd mõru, kui mõned teised. Pearu on meie arvates fantastiline kergelt vürtsika aasia toiduga. Tehtud odra, vee, pärmi ja humalatega (Columbus, Amarillo, Citra, Simcoe)

Frida

Tropical Wit Beer Alc 5.5% Frida on pomm troopilist suve. Mahedale belgiapärasele nisuõllele annavad särtsu pruulimisel lisatud troopilised mango ja granadill. Naudi kuumal suvepäeval või nostalgitse vihmasel sügisõhtul. Suurepärane kaaslane grillitud kalaroogade ja värskete salatite kõrvale. Koostisosad: vesi, nisu, oder, kaer, mango, passion, laktoos, humalad, pärm koriander ja apelsinikoored.

Vidrik

Saison Alc 5.5% Vidrik on lõbus ja üleannetu kaaslane. Maitselt pehme, kreemjas ja värskendav. Kergelt joodav, samas maitserikas. Õlle mahedat puuviljasust tasakaalustab mõnus hapukus ja  Amarillo humalate mõrkjus. Suurepärane kaaslane sõpradega nautimiseks ning rikkalike kalaroogade ja kergemate linnuliharoogade kõrval.

Nuki siider

Nuki sündis meie restorani Leib ja Tori Siidritalu koostööna.  2018 aastal Suigu küla vanast õunaaiast ühiselt korjatud õunad olid peale purustamist mõned tunnid laagerdamisel, et anda siidrile selgroogu ja maitsesügavust. Metsiku pärmiga kääritatud siider on pärmisettel oma aega oodanud üle aasta- head asjad elus vajavad kannatust.

Nuki on värske, hea happega kergelt puuviljane siider, mis pakub rõõmu aperitiivina ning sobib hästi ka salatite ja kergemate kalaroogadega.